Kdo jsme?

uvodka web 1 (1)

Zdravíme Tě !
Rádi bychom se Ti představili…
Říkáme si “museři” a spojuje nás sociální síť Musically.
Tahle mobilní “appka” baví miliony lidí po celém světě a slouží k vytváření krátkých hudebních videí podle naší kreativity. 
Většina z nás je kromě Musical.ly známá i v hudebním či tanečním světě a díky této appce můžeme naše schopnosti a talent ukazovat širšímu publiku.

Tady, na eshopu 4merch, máme naše vlastní oblečení a doplňky, díky kterým jsou naši fanoušci ještě více součásti nás samotných.
Tak, jako má správný sportovec svůj dres, máme i my vlastní merch, se kterým prezentujeme náš “team” !

Staň se součástí toho správného teamu a vyber si podle svého gusta !

 
 
Adam 295x150
 
Adam Kajumi

Zdravíčko, jmenuji se Adam a vítám tě na své cestě za nesplněnými sny. Už od malička jsem měl jedno skromné přání, že ,,změním svět v lepší”. Jednou bych si přál vidět běznou společnost usmívat se jeden na druhého a přát si navzájem jen to dobré. Díky spoustě úžasných lidí, co okolo sebe potkávám, můžu říct, že se to konečně plní. Mezi moje záliby patří večerní živá vysílání, poznávání nových lidí, budování internetových projektů, ale i móda nebo turistika. Co dodat, snad jen že vám přeji hezký den a trpělivost při plnění vašich snů. Žijeme totiž jen jednou ne? :-)

 
 
lucka 295x150
 
Lucka Štrynclová

Ahoj!
Já jsem Lucka na internetu známá pod přezdívkou “Lucy”. 
V dubnu mi bude 16 let a věnuji se aktivně YouTubu a Musical.ly. Často cestuji a od malička tancuji, baví mě ale také herectví.
Ve svých videích se snažím předávat lidem své zkušenosti. Do budoucnosti plánuji točit především cestovatelská videa.Jsem charakteristická tím, že mám ráda melouny.
Jednou jsem se o tom zmínila ve videu a od té doby si semnou meloun všichni spojují.
Na musical.ly natáčím 2 roky a na YouTube 4 roky.

Můj životní sen je zahrát si v nějakém filmu či seriálu.

 
 
mína 295x150
 
Mína

Ahoj, já jsem Domča, ale nikdo mi neřekne jinak než “Mína” .
Od malička se věnuji herectví a zpěvu. Dřívě jsem hrála v muzikálech a měla jsem také menší role v televizi, např. v “Modrém kódu” či v “Ordinaci v růžové zahradě”.
Už druhým rokem se aktivně věnuji Musically a také natáčím na Youtube, kde máme společně s Pjayem dva hudební videoklipy, které mají dohromady přes 3 mil. views.
Jsem strašně blážnivá a mí kamarádi si myslí, že jsem utekla z blázince ! :-D
Můj životní sen je zahrát si v nějakém celovečerním filmu a koncertovat pro velké množství lidí.
 
 
naty 295x150
 
Naty Hrychová

Ahojky, já jsem Naty a miluju zpěv, kterému se věnuji už od malička. Díky tomu jsem poznala a stále poznávám spoustu úžasných lidí, jak v běžném životě, na koncertech, tak i na sociálních sítích, jako jsou YouTube, Instagram, nebo právě Musical.ly. Kromě přátel jsou to i moji fanoušci, kterých je čím dál tím víc a neskutečně si toho vážím. Ale ani v mém životě není vše zalité sluncem, jak si někteří myslí, ale o to víc jsem ráda za skvělé lidi, co kolem sebe mám. Tím bych vám chtěla říct, abyste i přes všechny překážky a lidi, co vám nepřejou, nikdy neztráceli víru samy v sebe.

 
 
Paulla 295x150
 
Paullap

Ahoj!
Já jsem Paulla, je mi 14 let, ve svém volném čase ráda hraju divadlo a tancuju.
Věnuji se tomu už 12 let. Vlastně to dělám od doby, kdy jsem se naučila chodit a mluvit..
Mám fakt ráda jídlo (bez ironie - naprosto vázně :-D)
K Musically jsem se dostala kvůli videím na Facebooku, myslela jsem si, že jak ty muserky dělaly sekané pohyby rukama - tak mají telefon na nějakém strojku :-)
Jednou bych se chtěla věnovat herectví, protože to opravdu miluji.

 
 
pjay 295x150
 
PJAY

Čau !
Já jsem Patrik, ale poslední 3 roky jsem známý především pod přezdívkou “PJAY”.
Jsem primárně Youtuber. Ve svých videích se snažím lidi především pobavit a dostat je tak pryč z toho celodenního shonu, který všichni pravidelně zažíváme :-).
Nejvíce mě proslavily moje hudební videoklipy, kterých jsem natočil celkem deset a které mají dohromady přes 15 mil. zhlédnutí.
Jsem charakteristický tím, že mám rád červenou (proto jsem si před 2 lety obarvil vlasy a nosím to dodnes..). Natáčím dohromady 8 let a mám za sebou hudební, reklamní i menší filmové projekty. Do toho podnikám a snažím se i cestovat.
Mým životním posláním je předávat lidem radost prostřednitvím mé tvorby a užívat život naplno !

IMG_0115
 
Terysa

Ahoj všichni, moje jméno je Terka, ale na sociálních sítích jsem známá jako Terysa. Za chvilku to bude rok, co natáčím na YouTube, na mém kanále můžete kromě vlogů, sketchí a haulů najít i hodně videí o aplikaci Musical.ly. Na Musical.ly jsem asi nejaktivnější, moc ráda natáčím různé triky a kreativní videjka. Jednou až dvakrát týdně mě můžete potkat i na streamu, kde je to masakr ????. Internet však není celý můj život, aktivně se věnuji tancování, tančím street dance, který mě moc baví. Taky ráda kreslím, fotím a cestuji. Vždy mě potěší, když vás moje videjko pobaví nebo inspiruje. Dodává mi to energii k další tvorbě a i když někdy vůbec nestíhám, jsem ráda, že můj život není jednotvárný a že si můžu plnit své sny.

Bez názvu-2
 
Annie Camel

Ahoj ! Já jsem Anička, jinak známá jako Annie Camel. Díky své přezdívce jsem také s velbloudem často spojována. Nedávno jsem oslavila 14té narozeniny. Odmalička závodně tancuji. Dříve jsem se také věnovala zpěvu a hudebním nástrojům, jako je například flétna. Už přes 3 roky se aktivně věnuji YouTube a Musical.ly. Baví mě vše okolo toho, focení, natáčení i stříhání. Vzhledem k tomu, že mi je skoro stejně let jako mým fanouškům, mám na ně určitý vliv. Proto se snažím do videí zapojovat nějakou myšlenku, která by jim mohla buď pomoci a nebo by se nad ní mohli jen zamyslet. Mým snem je se ukázat na nějakém rozhovoru v televizi, nebo si zahrát ve filmu, seriálu.

 
 
den1
 
Denny

Ahoj!

Jmenuji se Denisa, ostatní mi říkají “Denny”. Je to moje přezdívka na internetu a lidé se naučili mě tak i oslovovat. Je mi 20 let, jsem hodně pozitivní člověk, snažím se svou pozitivní energii předávat dál, jelikož pak vnímáte svět mnohem veseleji a do toho všeho jsem i neskutečný milovník hudby. Miluji zpívání a herectví, cítím, že tohle patří ke mě. Hudba mě dokáže vždycky pozitivně naladit (někdy až moc :D). YouTube netočím, ale chystám se pro Vás v tomhle roce začít točit hudební klipy právě na YouTube. Proč točím zrovna musical.ly? Musical.ly točím opravdu dlouho, tak 3 roky, dokonce bych si i troufla říct, že prakticky od založení aplikace. Líbí se mi, že se tam člověk může předvést v jakékoliv kráse. Můžete být kreativní nebo cokoliv vás napadne a to je ten důvod proč to miluji. Ukazuji vám tím své herecké výkony, nebo kreativní videa a tím, že je to spojené s hudbou, tak je to pro mě úplně vysněná aplikace. Strašně si vážím vaší podpory a já věřím v to, že tohle je teprve krásný začátek a máme toho ještě hodně před sebou! Důležité je, věřit. Mějte krásný den! :)

 
 
 
dev1
 
Dejvitt

Zdravím všechny, já jsem Davča, ale už asi rok vystupuju na sociálních sítích pod přezdívkou Dejvit. Můj hlavní koníček je tanec, kterému se věnuji naplno třetím rokem. Hrozně rád si vyhrávám s videi jak na Musically, tak i na YouTube. Rád cestuju po republice, neboť snad v každém městě mám nějaké přátelé, za kterými jezdím. Rád bych změnil názor lidí na LGBT komunitu a prosadil to, že každý člověk nehledě na to jaký je, má právo být šťastný. V poslední době díky podpoře mých přátel a všech lidí, kteří mě sledují, se mi to začíná dařit!:) Btw: Fakt miluju jídlo :D

 
 
 
kris2
 
Kristian

Zdravíčko kamarádi, moje jméno je Kristian, ale pro přátelé jsem prostě jenom Kris. Jsem mladý Trans kluk co si plní sen o "dokonalém životě" už rok se snažím lidem pomáhat videi o Transsexualitě na YouTube nebo Musically. Taky rád fotím, hlavně fotky o které se pak můžu podělit na instagram. Jsem prostě obyčejný kluk s neobyčejným životem co hrozně rád poznává nové lidi, a ještě radši baví svým praštěným humorem! Baví mě cestování a poznávání jiné kultury, rád se učím nové věci pokud to teda není zrovna ve škole :D Důležité je nenechat se zastrašit životem, ale pořádně si ho užít! A to já, společně s vámi dělám.

 
 
 
sim2
 
Síma

Slavnostně přísahám, že jsem připravena ke každé špatnosti. Zdravím všechny a vítám vás v mém kouzelném světě. Jmenuju se Síma, jsem věcný optimista, milovník Harryho Pottera a nejraději ze všeho kouzlím úsměvy na tvářích. V tomhle kouzlení mi pomáhá moje bezmála dvouletá “kariéra” YouTuberky a muserky. Na mém kanále i mých musical.ly najdete samá vtipná videa plná radosti! Nejsem ale jen na sociálních sítích. Momentálně studuju na konzervatoři herectví a mým snem je stát se velkou herečkou! I když... to jsem už teď :D Loučím se a nemohu se dočkat, až vyčaruju úsměv na tváři i tobě! Neplecha ukončena!

 
 
 
nch2
 
Nachty

Čauko,

mé jméno je David, ale vy mě budete znát spíš pod přezdívkou Nachty! Proč vlastně Nachty? Protože mé příjmení je Nachtigal (Nachti - gal = Nachty) :) Hodně rád jezdím na kole a plavu, ale co mě baví nejvíce je tanec, konkrétně Street dance, kterému se věnuji už 13 let. Myslím si, že jsem jeden z prvních lidí co mělo v ČR musical.ly a také jsem byl první čech, který získal korunku, je to ale na účtu který už nepoužívám (@daveeees). Do budoucna se chci věnovat vizuálním efektům, 3D animacím a střihům. Vlastně tím co tvořím na svém musical.ly profilu. Cíl v mém životě je mít skvělou práci, která mě bude bavit, cestovat a být spokojen sám se sebou. :)